دانلود رایگان نرم افزار آموزش تعمیرخودرو

نرم افزار آموزش تعمیرخودرو  سری آموزشی شامل آموزش فارسی آشنایی با خودروی پراید و تعمیر و نگهداری آن می‌باشد. با استفاده از این مجموعه می‌توانید با قطعات و قسمتهای مختلف خودروهای پراید آشنا شده و در صورت بروز مشکل در خودرو به عیب‌یابی و تعمیر بخشهای مختلف آن بپردازید.
میدانید هزینه تعمیرخودرو و قطعات هر روز بیشتر میشود.با توجه به افزایش هزینه ها بسیاری از مردم یا باید خودرو خود را بفروشند یا خود شخصا نصبت به تعمیر آن اقدام کنند.
به طور مثال لنت جلو خودروی پراید قیمتی حدود ۱۵-۲۰ هزار تومان دارد که به علاوه هزینه تعویض آن بیش۳۰ هزار تومان خرج روی دست شما میگذارد.

نرم افزار آموزش تعمیرخودرو نیاز شما را برای عیب یابی و تعمیرات اضطراری خودروی شما برآورده میکند .آموزش تعمیرات همراه با تصاویر ارائه شده است تا به وسیله آن بتوانید خودرو خود را در مواقع لازم رفع عیب و تعمیر نمایید. همچنین برنامه دارای مجموعه نکات مفید در مورد نگهداری خودرو، خرید ونگهداری لاستیک،باطری،خرید بیمه بدنه،شخص ثالث می باشد.همچنین مطالبی در زمینه افدامات مهم پس از وقوع تصادفات بیان شده است و همچنین حاوی نکات ضروری بازدید خودرو قبل از سفر خودرو میباشد.
در این برنامه سعی شده آموزشها با توضیح کامل و تصویر همراه باشد تا در موقع لزوم توسط هر فردی قابل انجام باشد.
برنامه دارای قابلیت یافتن فاصله بین شهرها میباشد که در مسافرتها بسیار به کار می آید.

تعمیرخودرو
مباحث کلی نرم افزار آموزش تعمیر خودرو عبارتند از:

آموزش سیستم سوخت‌رسانی کاربراتوری مدار بسته Closed Loop Carburator) CLC)
آموزش تعمیرات سیستم ترمز (جلو و عقب)
آموزش تعمیرات سیستم فرمان
عیب‌یابی سیستم سوخت‌رسانی انژکتوری پراید مدل ساژم
جایگاه اجزای سیستم سوخت‌رسانی انژکتوری پراید مدل ساژم
عیب‌یابی سیستم سوخت‌رسانی ساژم
عیب‌یابی سیستم سوخت‌رسانی انژکتوری پراید مدل کیا
تعمیر خودروی پراید
تعمیر گیربکس و دیفرانسیل
آشنایی با سیستم تعلیق و تنظیم موتور و سوخت‌رسانی

نرم افزار آموزش تعمیرخودرو در حال حاضر در بسیاری از مارکت ها با قیمت های ۵ تا ۱۰ هزار تومان بفروش میرسد و ما بصورت رایگان در اختیار شما کاربران همیشگی مسترداک قرار داده ایم …

 

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0