دانلود بازی مهیج دوچرخه سوار

دانلود بازی مهیج دوچرخه سوار

بازی مهیج دوچرخه سوار  یک بازی ورزشی از استودیوی بازیسازی Noodlecake  Studios Inc می باشد که در مارکت اندروید به قیمت ۳٫۹۹ دلار منتشر شده است.
این بار با رانندگانی جدیدتر ، دوچرخه های حرفه ای ، موانع و چالش های سرگرم کننده تر پا به عرصه سری بازی های دوچرخه سواری گذاشته است. بازی مهیج دوچرخه سوار مجموعه ای از چالش های متوای در نظر گرفته شده که می بایست آنان را با مهارت های نمایشی دوچرخه سواری تان پشت سر بگذارید. ۲۴ نوع حرکت نمایشی در دسترس شماست که با ترکیب آنان با یکدیگر می توانید زیباترین نمایش ها را از هنر دوچرخه سواری به اجرا بگذارید.

تعداد ۶۰ مرحله مختلف در این بازی ، مجموعه ای از چالش های سخت و دشوار را در پیش پای شما می گذارند که می بایست آنان را در ۶ محیط مختلف پشت سر بگذارید. تعداد ۱۵ راننده برتر و واقعی از بهترین نمایش کاران دوچرخه سواری دنیا در این بازی شبیه سازی شده اند که شما با انتخاب دوچرخه هایی حرفه ای ، می توانید آنان را شخصی سازی کرده و مطابق با سلیقه خودتان آنان را تغییر دهید. شما باید از بین دوچرخه های موجود یکی را انتخاب کنید و به انجام حرکات فوق العاده با دوچرخه بپردازید . در مکان های مختلف مثل کوهپایه، جنگل، تالاب ها و کوه ها که دارای موانع متعددی می باشد به مسابقه بپردازید. در بازی مهیج دوچرخه سوار با انجام حرکات زیبا و حرفه ای امتیاز کسب کنید و مراحل را پشت سر بگذارید. همچنین شما می توانید دوچرخه خود و یا سوار آن را سفارشی سازید.

برخی از ویژگی های بازی Pumped BMX 3 اندروید :
شامل بیش از ۶۰ مرحله جدید در۶ محیط شگفت انگیز
وجود بیش از ۷۲۰ چالش و دستاورد
انجام حرکات زیبا و حرفه ای برای پیش بردن سطوح
دوچرخه سواری در انواع مکان ها و محیط های متنوع
انواع موانع مختلف برای پرش و پشت سر گذاشتن
وجود ۲۴ ترفند دیوانه وار
سفارشی کردن دوچرخه خود
گرافیک عالی و صداگذاری مهیج

 

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0