دانلود کتاب (رایگان)

دانلود کتاب

 

كتاب محصول تجربه‏ هاي بشري و خلاقيت‏هاي ذهني و آموخته‏ هاي دراز مدت انسان است. سهم كتاب در انتقال دانش‏ها، گاهي به مراتب بيشتر و فراتر از ديگر ابزار آموزشي است. در شرايط کنوني و برغم توسعه گسترده و حيرت آور فناوري هاي جديد ارتباطي و شبکه ارتباطات مجازي در جهان، تاليف و انتشار سنتي کتاب و کتاب خواني همانند روزنامه و روزنامه خواني همچنان جايگاه و اهميت و نقش خود را داراست و هيچکس نمي تواند مدعي شود که روش سنتي در سايه شيوه هاي جديد و مدرن اطلاع رساني و کسب آگاهي قرار گرفته هرچند تکنولوژي جديد تحول عظيم و شگرفي در اين عرصه ايجاد کرده است و کسي نمي تواند منکر اين دگرگوني شود.
در دنياي مدرن امروز نقش و نگارهاي زيادي در کتاب و کتابخواني پديدار گشته و اين عرصه دستخوش تغييرات زيادي شده است.  ديگر گذشت آن زماني که يک شخص براي ديدن، مطالعه و يا حتي خريد کتاب با صرف زمان زياد در خيابان انقلاب و كلي پرس و جو كتاب خود را بدست مي آورد.

امروز کافي است با يک جستجوي در فضاي مجازي اطلاعات و توضيح لازم را درباره کتاب بدست بياوريد و اگر قصد خريد کتاب را هم داشته باشيد بدون مشقت ميتوانيد به خريد يک کتاب هم مبادرت ورزيد.. ما قصد داریم کتاب های الکترونیکی با فرمت PDF و با موضوعات مختلف برای دانلود بگذاریم . موضوعاتی از قبیل تاریخی ، رمان ، عاشقانه، اجتماعی،رموز موفقیت، روانشناسی، درسی  ، مذهبی ، نمایشنامه و فیلمنامه و ….

 

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0