بازی پر طرفدار ندای وظیفه call of duty

بازی پر طرفدار ندای وظیفه

call of duty

حتی اگر علاقه ی بسیار کمی به بازی کردن در هر پلتفرمی اعم از گوشی یا کامپیوتر داشته باشید مسلما با سری بازیبازی پر طرفدار  ندای وظیفه call of duty که از قدیمی ترین بازی ها در سبک اکشن و نسبتا استراتژیک می باشد، آشنایی دارید. بازی پر طرفدار ندای وظیفه call of duty (ندای وظیفه) تا به امروز در هر سیستم عامل و با هر حجمی که منتشر شده اند از موفق ترین ها بوده اند و بازی Call of Duty®: Heroes نیز از این قاعده مستثنی نبوده و می توان آن را یکی از زیباترین بازی های کمپانی معتبر Activision Publishing  دانست.

call-of-duty-1
اگر از طرفداران سری بازی بازی پر طرفدار  ندای وظیفهcall of duty باشید با شخصیت های مشهوری نظیر Price ، Soap و Harper و… آشنا هستید، در این بازی نیز آن ها را ملاقات خواهد نمود! بازی در محیطی کاملا ۳ بعدی و اچ دی انجام می گیرد و گرافیک آن با دیتای کم حجمی که در اولین اجرا از سرور بازی دانلود می شود بسیار قابل قبول خواهد شد.

تجربه جدیدی از بازی های ندای وظیفه را بر روی گوشی ها و تبلت های اندروید به ارمغان می آورد. تیم خود را هدایت کنید . تمام توانایی های خود را در میدان جنگ به کار ببرید تا دشمن را نابود کنید. این بازی با محیط فوق العاده و گیم پلی بی نظیر به شما امکان می دهد که از دو دید اول شخص و سوم شخص به بازی بپردازید . تیم خود را به راحتی هرچه تمام هدایت و رهبری نمایید. سال ۲۰۲۰ است. جنگ عظیمی میان ابر قدرت های جهان صورت گرفته است. در یک حمله غافلگیرانه ایالات متحده آمریکا خود را میان جنگ با دشمن ناشناخته می یابد. حال وظیفه شما مدیریت یک تیم عملیات ویژه است تا در این جنگ برای پیروزی خود تلاش کنید و دشمنان را از بین ببرید

 

call-of-duty-4
ویژگی های اصلی بازی:

دارای دو نمای اول شخص و دید از بالا

گرافیک بسیار بالا و کنسول مانند بازی

مراحل متعدد با جزئیات بسیار بالا

گیم پلی بسیار روان و کم نظیر بازی

ماموریت ها و سلاح های مختلف

دارای مرحله اختصاصی تک تیرانداز!

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0