سورس ربات دوستیابی تلگرام (نسخه کامل)

با سلام خدمت کاربران محترم وبسایت ما!

در این مطلب قصد داریم یک سورس فوق العاده و کاربردی که طرفداران زیادی دارد را خدمت شما معرفی کنیم.

ربات دوستیابی تلگرام یک ربات پرطرفدار میباشد که توسط این ربات کاربران میتوانند به صورت ناشناس با سایر کاربران ارتباط برقرار کنند. این ربات محبوب دارای بخش های فوق العاده و مختلفی است. یکی از بخش های این نسخه از ربات، جستجوی پیشرفته است که کاربر میتواند براساس جنسیت به جستجوی سایر کاربران بپردازد. ما در این مطلب، سورس نسخه کامل و فول این ربات را برای شما آماده کرده ایم که امکانات بیشتری نسبت به نسخه معمولی آن دارد. سورس این ربات به زبان PHP میباشد و شما میتوانید آن را به انواع هاست های رایگان وغیر رایگان ایرانی و خارجی متصل کنید.

در زیر به برخی از امکانات این ربات اشاره میکنیم:

گفتگوی ناشناس بین کاربران ربات: در این ربات کاربران میتوانند به طور ناشناس به سایر کاربران متصل شوند و گفتگو کنند.

پنل مدیریت حرفه ای: این ربات دارای یک پنل مدیریت حرفه ای است که دارای امکانات ویژه ای میباشد که میتوانید اسکرین شات بخش مدیریت و سایر بخش های ربات را در پایان همین مطلب مشاهده کنید.

دارای بخش و پنل VIP: در این ربات، کاربران میتوانند با پرداخت مبلغی حساب کاربری خود را به حساب VIP ارتقا دهند و از امکانات ویژه ای مانند جستجوی کاربران براساس جنسیت بهره مند شوند.

امکان ارسال پیام به تمام کاربران ربات: در پنل مدیریت این ربات دو گزینه برای ارسال پیام به تمام کاربران ربات وجود دارد.

ارسال پیام و فوروارد همگانی: این ویژگی برای ارسال تبلیغات به کاربران کاربرد دارد.

اخطار به کاربر: توسط پنل مدیریت این ربات میتوانید به کاربران متخلف اخطار بدهید و پس از دریافت ۳ اخطار، کاربر مورد نظر از ربات محروم میشود و امکان استفاده از ربات برای کاربر غیر فعال میشود.

بخش آمار گیری و گزارشات حرفه ای: به کمک بخش مدیریت این ربات، شما میتوانید گزارش تعداد کاربران، تعداد پیام ها، پروفایل کاربران و… را دریافت کنید و بر آنها نظارت کنید.

پروفایل کاربری حرفه ای: تمامی کاربران این ربات میتوانند از یک پروفایل کاربری حرفه ای بهره مند شوند و اطلاعات خود مانند نام و نام خانوادگی، سن، شهر، جنسیت و… را وارد کنند و در صورت نیاز نیز این اطلاعات را ویرایش کنند.

جستجوی پیشرفته: در این ربات کاربران میتوانند سایر کاربران را بر اساس جنسیت، شهر و… به جستجوی سایر کاربران بپردازند و با آنها ارتباط برقرار کنند. همچنین این بخش ها قابلیت ویرایش توسط مدیر ربات را دارند. درگاه پرداخت بانکی

مراحل خرید فایل دانلودی
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0