برنامه اندرویدی snap tube دانلود از یوتیوب

برنامه اندرویدی دانلود از یوتیوب snap tube

snap tube
یکی از مشکلات رایج در رابطه با سرویس یوتیوب و سایت های مشابه آن، عدم قابلیت دانلود ویدئو ها از آن می باشد. برنامه کاربردی SnapTube – YouTube Downloader HD Video یک نرم افزار عالی و قدرتمند در زمینه دانلود ویدیو از سایت های اشتراک گذاری ویدیو مانند یوتیوب می باشد. با این ابزار می توانید به راحتی و بدون نیاز به VPN ویدیو های خود را با سرعت بالا و کیفیت های مختلف و دلخواه دانلود کنید. این نرم افزار با دارا بودن حجم کم خود دارای ابزار و ویژگی های عالی مانند تعیین کیفیت یا رزولوشن در هنگام دانلود را دارا می باشد.که این ویژگی در هیچ برنامه دیگری وجود ندارد.این نرم افزار در امتیاز گیری گوگل پلی امتیاز ۴٫۵/۵ را دریافت کرده است.

 

you-t
یک برنامه جامع و کامل برای دانلود فیلم و کیلیپ های سایت یوتیوب در محیط اندروید می باشد. از طریق این برنامه شما می توانید به راحتی فیلم ها و کلیپ های سایت یوتیوب را با انواع کیفیت و لینک مستقیم دانلود نمایید و لذت ببرید. شما می تواانید کیفیت و حجم فیلم را انتخاب نمایید (کیفیت ۳۶۰px و ۷۲۰px موجود است). گاهی شما فقط به موسیقی یک کلیپ یا فیلم نیاز دارید، برناهم SnapTube – YouTube Downloader HD Video این قابلیت را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید موسیقی یک کلیپ را به صورت جداگانه دریافت نمایید و در مصرف اینترنت صرفه جویی کنید.
اگر به دنبال یک کلیپ هستید ولی اسم دقیق آن را نمیدانید می توانید از قسمت جستجو این برنامه  چند کلیدواژه مرتبط با کلیپ موردد نظر بنویسید و جستجو را شروع کنید، سپس برنامه تمام کلیپ های مرتبط با آن کلید واژه را برای شما در قالب یک لیست به نمایش می گذارد.

در صفحه اصلی برنامه جدیدترین و محبوبترین کلیپ ها را می توانید مشاهده نمایید و به آن ها دسترسی داشته باشید. برنامه snap tube– YouTube Downloader HD Video دارای تاریخچه و مدیریت دانلود می باشد و شما می توانید تمام فایل های دانلود شده را مشاهده کنی

ویژگی های برنامه snap tube – YouTube Downloader HD Video:

محیط کاربری ساده و کارپسند
سرعت بالا در دانلود ویدیو
پشتیبانی از سایت های مختلف اشتراک گذاری
قابلیت تعیین کیفیت و رزولوشن های ویدیو
بدون محدودیت در سرعت دانلود
و…

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0